free web templates


Oferta

Oferujemy przede wszystkim usługi w zakresie wdrożeń komputerowych systemów zarządzania oraz udoskonaleń i doradztwa w zakresie ich wykorzystania. Koncentrujemy się na tym, co naprawdę jest Ci potrzebne.

Mobirise

Rozwiązania mobilne 
Dziś w biznesie wyjątkowo ważnym elementem systemu informatycznego jest mobilność. Właściwie nie da się już dziś wyobrazić pracy Przedstawiciela Handlowego bez możliwości natychmiastowego sprawdzenia promocji, dostępności towaru czy stanu należności.
W ofercie znajdują się programy:
-PH - program dla Przedstawicieli Handlowych zintegrowany z dowolnym programem sprzedażowym (Comarch Optima, Subiekt GT itp.)
-MM - Mobilny Magazynier

CRM
CRM to typ PROGRAMÓW DO ZARZĄDZANIA RELACJAMI Z KLIENTAMI (Customer Relationship Management).

Jeśli masz warsztat samochodowy, to potrzebujesz dobrego terminarza. Potrzebujesz też informacji o modelu samochodu twojego Klienta. Warto też wiedzieć, kiedy były dokonywane istotne naprawy, przeglądy czy wymiany.

Jeśli jesteś agentem ubezpieczeniowym, to potrzebujesz wiedzy o polisach Klienta, o majątku Klienta i o terminach wznowienia polis. Pewnie by się jeszcze przydała wiedz, ile będzie z tego prowizji.

Jeśli sprzedajesz urządzenia grzewcze, to przyda się wiedza o modelu kotła twojego Klienta. Zapewne za rok będzie potrzeby przegląd, wymiana pewnych części.

Jeśli jesteś przedsiębiorcą, który poważnie traktuje swojego Klienta, to przyda Ci się wiedza o nim. Wiedzę tę zyskujesz w trakcie współpracy. Program typu CRM pozwoli Ci tę wiedzę uporządkować i dobrze wykorzystać.

Ile to kosztuje? Górnej granicy ceny za licencje właściwie nie ma. Ale zacząć możesz już od kwoty 0 zł. Istnieją bardzo zaawansowane programy darmowe (Open Source). Możesz je wykorzystać. My Ci pomożemy.

Mobirise
Mobirise

Internet
Tworzymy wszystko, co jest potrzebne, by zaistnieć w Internecie. Projektujemy i tworzymy strony internetowe firm, organizacji. Tworzymy sklepy internetowe wraz z ich integracją z istniejącym w firmie programem sprzedażowym. 
Ale Internet to nie tylko witryny i sklepy. Dziś ważne są również media społecznościowe. Dziś Internet to przede wszystkim komunikacja i współpraca. Dlatego tworzymy zaawansowane rozwiązania we wszystkich tych dziedzinach: witryny, sklepy, social media, EDI ...

Dostosowania
Każda firma jest inna. Przeważnie nie da się w pełni zaspokoić potrzeb stosując typowe rozwiązania. Potrzeby też się zmieniają. Zmienia się przecież rynek. Dlatego oferujemy dostosowania i nietypowe modyfikacje istniejących programów, by to wszystko, co przecież dobrze w firmie się sprawdza, mogło służyć dalej i nie było potrzeby uczyć całej załogi jakiegoś całkiem nowego programu. 

Mobirise

Adres

ul. Kasztelańska 19
43-300 Bielsko-Biała


Dane kontaktowe

Email: jacek@tkocz.eu                     
Telefon: +48 33 810 1658                Kom.: +48 511 60 45 07